ĀRSTNIECISKĀ

Kā ar elpošanas vingrinājumiem nostiprināt imunitāti, atbrīvoties no medikamentu lietošanas un izārstēt dažādas kaites?!

ELPOŠANA

REĢISTRĒTIES

Reģistrējies bezmaksas ievada nodarbībai un saņem sīkāku informāciju

INGA GROMOVA | 3 MĒNEŠU ONLINE KURSS

Iemācies elpošanu

Ārstniecisko elpošanu mācamies no pašiem pamatiem, tāpēc to var apgūt visi, sevišķi ieteicams tiem, kam jau ir veselības problēmas, jo tā ir līdzīga zāļu skapītim, kas kā ātrā neatliekamā palīdzība ir pie rokas jebkurā brīdī.

Ārstnieciskā elpošana strādā ne tikai ar psiholoģiskiem un jūtu aspektiem, bet arī ar fiziskiem simptomiem

Teorija

+

prakse

vislabākais salikums

3 mēnešu

komplekss online kurss, kopā

10 nodarbības

Katrai problēmai ir izstrādāta sava attiecīga elpošanas tehnika

Katrā nodarbībā būs gan teorija, gan prakse. Iemācīsimies elpošanu no pašiem pamatiem līdz dažādām sarežģītām elpošanas tehnikām. Katru nodarbību būs jauna elpošanas tehnika, kas palīdzēs uzlabot veselību.

No pašiem pamatiem līdz sarežgītām elpošanas tehnikām

Kursa programma

 • Praktiski padomi un pamata lietas ārstnieciskajā elpošanā;
 • Kad un kāpēc cilvēks sāk nepareizi elpot;
 • Kādas problēmas notiek pie nepareizas elpošanas;
 • Apgūsi dažādus testus, lai noskaidrotu cik pareizi elpo un kādas veselības problēmas jau veidojas;
 • Kursa pasniedzējas Ingas Gromovas pieredze un prakse ārstnieciskajā elpošanā;
 • Sīkāk par to kā veidots kurss "Ārstnieciskā elpošana" un ko tajā apgūsim.

06.10.

BEZMAKSAS ievada nodarbība

19:30 - 21:00

Nomierina prātu un sirdi, stabilizē asinsspiedienu, palīdz pie visa veida sirds problēmām. Praktizētājs uz visu mūžu aizmirsīs pār tādam slimībām, kā saaukstēšanās, bronhīts, plaušu problēmas, kaklu laringīts un citas līdzīgas slimības. Šī elpošana ir pamats visām citām elpošanas tehnikām, jo tās visas bāzējās uz pilno elpošanu.

13.10.

1. nodarbība

Elpošanas pamati. Pilnā elpošana.

Dziedniecības efekts:

Palīdz galvassāpju un migrēnu gadījumā, ārstē visa veida vīrusus, mazina stresa simptomus, līdzsvaro sievišķo un vīrišķo enerģiju, regulē ķermeņa temperatūru un asinsspiedienu, uzlabo sirds un asinsrites sistēmu. Stabilizē veģetatīvo nervu sistēmu (simpātisko, parasimpātisko). Elpošanas tehnika aktivizē kreiso un labo smadzeņu puslodi, līdzsvaro loģisko domāšanu ar radošo, līdz ar to viegli iemācīties dzejoļus un atrisināt matemātikas uzdevumus vai izpausties radoši!

20.10.

2. nodarbība

Elpošana veģetatīvās nervu sistēmas harmonizēšanai

Dziedniecības efekts:

Elpošanas tehnika palīdz, ja ir ādas sausums; nagu trauslums; aizcietējumi; sāpes un krampji muskuļos; lēnas vai pārāk ātras sirdsklauves; ja sievietēm ir menstruāla cikla palielināšana un palielinās asiņošana; depresija; problēmas ar apaugļošanos; ātrs pulss; nervozitāte un aizkaitināmība; pastāvīgas karstuma sajūtas; muskuļu vājums; matu izkrišana; zaudējums vai palielinājums svarā!

27.10.

3. nodarbība

Elpošana vairogdziedzera harmonizēšanai.

Dziedniecības efekts:

Novērš vēdera sāpes, uzpūšanos un spazmas, paātrina vielmaiņu, veicina tauku šķelšanos, uzlabo kuņģa un gremošanas trakta veselību un sakārto visu gremošanas sistēmu!

03.11.

4. nodarbība

Elpošana gremošanas sistēmas harmonizēšanai.

Dziedniecības efekts:

Elpošanas brīdī caur maņām notiek saslēgšanās ar Visuma dziedniecības enerģiju - Balto, Radošo Gaismu. Šī enerģija tiek novirzīta uz problemātiskām vai sāpošām vietām, kuras rezultātā notiek dziednieciski procesi šūnu līmenī.

10.11.

5. nodarbība

Elpošana uz problemātiskām vai sāpošām vietām.

Dziedniecības efekts:

Attīra organismu, atjauno un noārda vecās šūnas, attīra no šlakām, atbrīvo no brīviem radikāļiem, uzlabo ādas stāvokli. Āda paliek sārta, svaiga un starojoša, samazinās celulīts. Izvada no organisma mikrobus un baciļus. Var pielietot smaga vīrusa gadījumā.

17.11.

6. nodarbība

Elpošana imunitātei.

Dziedniecības efekts:

Šo tehniku izmanto, lai mazinātu drudzi, ja ir temperatūra. Tas iztīra acis un ausis, remdē izsalkumu un slāpes, rosina aknas un uzlabo gremošanu. Palīdz pret bezmiegu. Atdzesē pārkarsušu ķermeni. Ja izpilda regulāri, atjauno un attīra organismu no toksīniem, nomierina prātu un ātri mazina dusmas, uztraukumu un nemieru. Palielina dzīves ilgumu.

24.11.

7. nodarbība

Elpošana ķermeņa temperatūras regulēšanai.

Dziedniecības efekts:

Ārstē klepu, iesnas, ja aizlikts deguns un apgrūtināta elpošana, attīra bronhus, plaušas, uzlabo smadzeņu darbību un palielina plaušu tilpumu, kā arī stiprina ķermeņa nervu sistēmu, uzlabo fizisko izturību un imunitāti. Šī elpošana attīra asinis, gļotainos aplikumus plaušās un visas ķermeņa šūnas. Šī tehnika ir tik spēcīga, ka palīdz atbrīvoties no smēķēšanas, saldumu un citām atkarībām, jo pastiprināti izdalās laimes hormons.

01.12.

8. nodarbība

Attīrošā uguņojošā elpošana.

Dziedniecības efekts:

Mācīsimies Elpošanas tehniku, kas sakārtos reproduktīvo sistēmu, vīriešiem prostatas, sievietēm ginekoloģijas problēmas. Tehnika palīdz arī pie urīna nesaturēšanas gadījumiem. Atbrīvo nosprostoto seksuālo enerģiju, kā rezultātā sakārtojas mēnešreižu cikli, atrisina klimaktērija problēmas un uzlabo seksuālo dzīvi.

08.12.

9. nodarbība

Elpošana reproduktīvā sistēmas harmonizēšanai.

Dziedniecības efekts:

Elpošanas tehnika normalizē veģetatīvo nervu sistēmu, uzlabo asinsriti un vielmaiņu un likvidē lieko svaru. Šī tehnika palīdz padarīt slaidāku un tonizēt vēdera muskulatūru, aktivizē metabolismu un atindē organismu. Tā stimulē elpošanas sistēmas gļotādas apvalciņus, kas uzlabo gļotu, krēpu atdalīšanos un attīra plaušas no mikrobiem. Likvidē nogurumu, apātiju dod spēku, enerģiju, tai piemīt tonizējošs efekts. Tā normalizē gāzu apmaiņu organismā un palielina CO2 asinīs. Regulāra elpošana uzlabo koncentrēšanos un kognitīvās funkcijas.

15.12.

10. nodarbība

Pasniedzējas izstrādātā elpošanas tehnika.

Dziedniecības efekts:

Ar ārstnieciskās elpošanas palīdzību esmu palīdzējusi daudziem cilvēkiem sakārtot sirds un asinsrites problēmas, atbrīvoties no migrēnas, likvidēt galvassāpes, plaušu slimības un atrisināt daudzas citas veselības problēmas. Ārstnieciskās elpošanas kursā būs dažādi elpošanas vingrinājumi, kas ir tik efektīvi, ka palīdzēs atteikties no medikamentiem.


Es vēlos kalpot cilvēcei un būt, kā piemērs tam, ka var pēc iespējas ilgāk saglabāt sevi jaunāku, veselīgāku, enerģiskāku un nodzīvot skaistas vecumdienas, bez problēmām un slimībām.

Mans mērķis - iedot cilvēkiem instrumentus, kas padarīs viņus stiprus, enerģiskus, veselus un skaistus.

Inga Gromova

Elpošanas kursa pasniedzēja

Inga ir ļoti laba pasniedzēja, pie viņas izietais kurss man deva ļoti plašu un skaidri saprotamu informāciju kā pielietot elpošanas tehnikas dzīvē. Pabeidzot šo kursu es turpinu ikdienā pielietot elpošanas tehnikas. Man ļoti patīk, ka ar elpošanu var panākt brīnumus! Var iemācīties sevi nomierināt ar pareizu elpošanu, var iemācīties pirms miega ar elpošanas tehniku atslābināties tik fantastiski, ka ir viegli aizmigt. Ingai ir tik daudz un dažādas šīs tehnikas, katrai dzīves situācijai.


Man ļoti iepatikās elpošana uz sāpīgām vietām un arī aknu dziedināšanas tehnika. Patiesībā, man ļoti patīk visas! Ir grūti pateikt kura ir labāka!Liels paldies par šo kursu! Šis nebija tas kurss, kuru noklausījos un aizmirsu. No šī kursa, es izmantoju visu un esmu ļoti pateicīga par šīm zināšanām! Es iesaku visiem.

Esmu pateicīga Ingai par šo vērtīgo elpošanas pieredzi. Man mainījās izpratne par elpošanas nozīmību ikdienas dzīvē. Patika, ka Inga visu saprotoši un smalki pastāstīja, pati rādīja un elpoja kopā.


Kopš elpoju Ingas mācītās tehnikas, mana dzīves kvalitāte ir uzlabojusies. Tagad apzinātāk pievēršu uzmanību tam, kā elpoju.


Iesaku Ingas ārstniecisko elpošanu!

Atsauksmes

Izvēlies savu iespēju pieslēgties kursam

Abonementa cenas paaugstināsies pēc...

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

--30%

385€

ĀRSTNIECISKĀ ELPOŠANA

PILNAIS KURSS

 • 11 nodarbības (1 bezmaksas ievada nodarbība, 10 maksas)
 • Kopā 3 mēneši teorētiskas un praktiskās informācijas
 • Jautājumi/atbildes no pašas kursa vadītājas
 • Tiešraižu ieraksti, lai atkārtotu svarīgo vai noskatītos ierakstā, ja nepaspēj uz tiešraidi.
IELIKT GROZĀ
IELIKT GROZĀ

ĀRSTNIECISKĀ ELPOŠANA

ABONEMENTS

174.25 EUR

205.00 EUR

REĢISTRĒTIES

BEZMAKSAS

06.10.2021

IEVADA NODARBĪBAS IERAKSTS

 • Kad un kāpēc cilvēks sāk nepareizi elpot;
 • Kādas problēmas notiek pie nepareizas elpošanas;
 • Apgūsi dažādus testus, lai noskaidrotu cik pareizi elpo un kādas veselības problēmas jau sāk veidoties;
 • Pasniedzējas I.Gromovas pieredze un prakse ārstnieciskajā elpošanā
 • Sīkāk par to kā veidots kurss "Ārstnieciskā elpošana" un ko tajā apgūsim.
Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

Cena palielināsies pēc:

 • 3 maksas nodarbības
 • DECEMBRA MĒNEŠA apmācības (teorētiska un praktiskā informācija)
 • Jautājumi/atbildes no pašas kursa vadītājas
 • Tiešraižu ieraksti, lai atkārtotu svarīgo vai noskatītos ierakstā, ja nepaspēj uz tiešraidi.

61.50 EUR

52.30 EUR

Pārējo mēnešu abonementu iegāde tiks pievienota tuvojoties konkrētajam mēnesim.

-15%

-15%

Līdz 04.08.2021 - 30% lētāk

ŅEM VĒRĀ | PAPILDUS INFORMĀCIJA

NODARBĪBU SĀKUMA LAIKS?

Nodarbību sākuma laiks 19:30. Katras nodarbības ilgums līdz 1,5 stundai. Nodarbības sākumā paredzēta teorija, bet beigās praktiska informācija.

KAS JĀSAGATAVO UZ NODARBĪBU?

Būtu vēlama pierakstu klade un rakstāmais. Svarīgākais ir jāpieraksta, lai atcerētos un atgriestos, kad piemirstas.

CIK ILGI MAN BŪS PIEEJAMI NODARBĪBU IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti ir pieejami Dzīves elpas akadēmijā neierobežotu laiku.