MAZĀ SAULGRIEŽU SANĀKŠANA DZĪVES ELPĀ

Trīs vakari kopā ar Vitu Boganu, Ingu Graumani un Antru Dzintarnieci

UZZINĀT VAIRĀK
PIEDALĪTIES

15., 17., 19. JŪNIJS

Mēs taču šobrīd spējam būt kopā arī neesot fiziski tuvu viens otram. Pabūt kopā, lai sajustu to, cik katrs viens ir spēcīgs savā spēkā un varēšanā, lai ieraudzītu cik daudz mīļuma un gaismas ir katrā no mums, lai ļautos brīvajam lidojumam arī nelidojot.

Trīs vakarus Saulgriežu laikā aicinām visus visus sanākt kopā.

Tā vienkārši un mīļi!

Vienkārši sanākt kopā, lai izbaudītu šo trīs vakarus un ienestu savā sirdī, savā vidē mazliet citādu enerģiju, lai iegūtu, ko, varbūt, noderīgu, lai iedrošinātu, iedvesmotos sevi un paceltu savas vibrācijas.

Kas būs jādara?

Kopā:
- dziedāsim,
- apgūsim latvju tautas senās gudrības,
- meditēsim,
- iesim pļavās arī esot virtuālajā vidē.

15. jūnijs

20:00

1. vakars

Inga Graumane

Cilvēks, kurš mīl dzīvi un visu laiku mācās ko jaunu.

Gongu meditācijas meistare, kura mīl vākt zālītes un gatavot Dieva dārza augu ēdienus.


„Šis laiks atver acis. Māca mūs palikt par sevi, neļauties iestāstīt, ka melns ir balts un balts ir melns. Var skaidri redzēt cik stipra ir mana griba un cik labi es pazīstu sevi. Šis ir laiks apzināties - Kas Es esmu? Ko Es šeit daru? Šis laiks māca pieņemt lēmumus un būt savā esībā. Pēdējie gadi man nav bijuši viegli, bet vērtīgi gan. Apzināt sevi līdz "kaulam" un piedzimt no jauna. Es esmu Es.”


Šajā vakarā kopā ar Ingu dosimies meditācijā pie sava spēka auga gara, kā arī apgūsim dažādas receptes un augu stāstus.

17. jūnijs

20:00

2. vakars

Vita Bogana

Senās dzīvesziņas pētnieci, savvaļnieci, folkloristei, mākslinieci un rokdarbnieci. Viss, ar ko Vita nodarbojas, ir viņas mīlestības darbi, kas ir viens otru papildinoši un skubinoši uz attīstību.


Skaista gan šajā, gan visos citos laikos ir daba - tā iedvesmo, tā palīdz atjaunot spēkus un tajā var rast daudzas atbildes uz saviem jautājumiem. Skaisti, ka esot dabā cilvēki uzsmaida viens otram daudz biežāk kā pilsētā.


“Dziedot vai lasot kādus aprakstus vienmēr sajūtu blakus tos aizlaiku vīrus un sievas, kas radījuši dainas, sakāmvārdus, buramvārdus utt., kam tradīcija bija dzīves pamats, nevis tikai pieraksts, kas fiksēts grāmatā. Mūsu senči ir bijuši izcili vērotāji. Bet vērotājs-tas nozīmē būt mierīgam, nesteigties, sajust, pietuvoties, būt sasaistē ar dzīvo un dabīgo. Tā ir vērtība, ko mācos.” - Vita Bogana.


Šajā vakarā kopā ar Vitu iekrāsosim un bagātināsim saulgriežu dienu, un pieskandināsim šo vakaru dziedot līgotnes kopā.

19. jūnijs

20:00

3. vakars

Antra Dzintarniece

AntRa RaDa, kas darbojas gan smalkajā, gan fiziskajā plānā, savā radošajā procesā izmantojot mandalas un Tibetas dziedošos traukus kā palīginstrumentus.


“Tā Ir Mīlestība. Ik dienu atverēt sevi un savu būtību. Es esmu sirdsdziļi pateicīga par iespēju būt! Laimīga, ka varu pieredzēt sevi šajā mirklī. Aizver acis un dziļi ieelpo. Tu esi šeit, un viss ir labi, Tu esi gaisma!”


Šajā vakarā kopā ar Antru atļausim sev RaDīt, atvērties sarunai ar Savu Dvēseli un zīmēt sevi ManDalā. Antra mūs ievadīs, būs blakus un pavadīs ar Tibetas bļodu frekvencēm.

Piepildīsim sevi un pasauli ap sevi ar dziesmām, gaismu un mīlestību. Esot gaismā un mīlot sevi, mēs varam kopā darīt PASAULI LABĀKU.

Pieslēdzies sev ērtā veidā

1. vakars | 15.06.2022.

6.00 €

NODARBĪBA

  • Piekļuve trīs nodarbību tiešraidēm;
  • Tiešraides ieraksti, ja nokavēsi vai vēlēsies pārskatīt atkārtoti.

15.00 €

3 VAKARU KOMPLEKTS

IELIKT GROZĀ

18.00 €

  • Piekļuve konkrētās nodarbības tiešraidei
  • Tiešraides ieraksts atkārtotai pārskatīšanai..
2. vakars | 17.06.2022.

IZDEVĪGĀKĀ IZVĒLE

3. vakars | 19.06.2022.

IZDEVĪGĀKĀ

IZVĒLE

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

9+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

Atbalsta e-pasts: dziveselpa@dziveselpa.lv